ZAPRASZAMY NA MECZ!!!

1 MAJA 2015 GODZ 12.00
ZNAJOMI SĘDZIEGO VS AKS HUSARIA

Nietypowo bo w piątek 1 Maja w samo południe, Husaria rozegra awansem mecz 14 kolejki 1 Ligi Bobra z drużyną Znajomi Sędziego. Po pierwszej przegranej jest to doskonała okazja do zdobycia 3 punktów, których niewątpliwie potrzebujemy aby przedostać się w górną część tabeli.

3 MAJA 2015 GODZ 17.00
CLUB MOKRA GS ZABRODZIE VS AKS HUSARIA

W najbliższą niedziele naszym przeciwnikiem będzie dobrze nam znana drużyna Gs Zabrodzie, z którą rozegraliśmy już nie jeden sparing. Zarówno my jak i Club Mokra, przegraliśmy swoje mecze w 4 kolejce więc obie ekipy będą chciały pokazać się w kolejnym meczu z lepszej strony ,dodatkowo obie drużyny zajmują sąsiednie miejsca w tabeli rozgrywek ,więc mecz zapowiada się naprawdę ciekawie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych kibiców na oba najbliższe mecze! My postaramy się was nie zawieść, a wy trzymajcie kciuki za nas !!!
Pozdrawiamy!!!