PRZEGRANY MECZ Z BALCERAK SKŁAD !!!

Tym razem niedzielne popołudnie na tłuszczańskim orliku nie było zbyt udane dla Husarii. Ponieśliśmy pierwszą porażkę w tym sezonie i pierwszą w historii naszych występów w 1 Lidze. W pierwszej połowie nasi przeciwnicy jako pierwsi zdobyli 2 bramki, a gola dla naszej drużyny strzelił Michał Zawisza, ten sam zawodnik jeszcze przed przerwą oddał także groźny z dystansu lecz piłka zatrzymała się słupku bramki. Do przerwy 1:2 dla Balcerak Skład. W drugiej połowie kolejne bramki dla Husarii strzelali, swoją drugą w meczu Michał Zawisza, Adrian Pergoł oraz Bartosz Kaput zastępujący w pierwszym składzie kontuzjowanego Dawida Białek. Niestety przeciwnicy i w tej części meczu okazali się skuteczniejsi od nas strzelając 4 bramki w tym jedna po rzucie karnym. Przegrywamy swój pierwszy mecz w lidze ale co nas nie zabije to nas wzmocni i teraz postaramy się aby tych porażek juz więcej nie było. Juz w tym tygodniu dwie okazję na pokazanie się z lepszej strony i zdobycie kolejnych punktów. Walczymy dalej, sezon trwa a my się nie poddajemy.

AKS HUSARIA 4:6 (1:2) BALCERAK SKŁAD