PODZIAŁ PUNKTÓW W MECZU Z ISKRĄ JASIENICA !!!

W niedzielne popołudnie na orliku w Tłuszczu Husaria rozegrała mecz 3 kolejki Ligi Bobra w swoim debiutanckim sezonie w 1 Lidze.

Jak wszystkie poprzednie mecze z ta drużyną tak i ten obfitował w dużą liczbę fauli i i starć bark w bark. Był to typowy mecz walki, ostry i wyrównany. Niestety już na początku meczu po dość kontrowersyjnej naszym zdaniem decyzji sędziego, Iskra zdobyła pierwszą bramkę po rzucie karnym. Jednak dość szybko Husaria potrafiła odpowiedzieć i po strzale głową Adriana Pergoła wyrównaliśmy stan spotkania na 1:1.Kluczowym jednak momentem dal tego spotkania była kontuzja podstawowego zawodnika Dawida  Białka, która uniemożliwiła mu kontynuowanie dalszej gry w tym meczu:D Jeszcze przed przerwą obie drużyny strzeliły po jednej bramce (dla Husarii 2 bramkę zdobył nie kto inny jak Adrian Pergoł) .Do przerwy 2:2.

Druga połowa nie zaczęła się dla nas najlepiej. Iskra dość szybko zdobyła swojego trzeciego gola i jak się później okazało była ich to ostatnia bramkę w tym meczu.Wtedy to swoje fantastyczne umiejętności strzeleckie pokazał Adam Białek, który po raz kolejny po cudownym strzale bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył bramkę ustalającą końcowy wynik tego spotkania. Na brak większej ilości bramek w tej części spotkania na pewno miały wpływ liczne kary i wykluczenia dla zawodników jednej, jak i drugiej drużyny. Sędzia pokazał kilka żółtych jak i jedną czerwona kartkę dla piłkarza Iskry.

Podsumowując, cieszy strzelecka forma Adriana i Adama i ogólna waleczna postawa naszej ekipy, a na minus kolejna strata punktowa , a także utrata kluczowego zawodnika dla naszej drużyny, który zapewne będzie pauzował w następnej kolejce.

Dawidowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a kibiców zapraszamy na kolejny mecz już w najbliższą niedziele.

AKS HUSARIA 3:3 (2:2) Iskra Jasienica