PIERWSZE 3 PUNKTY W 1 LIDZE!!!

Wczoraj o godzinie 21 Husaria rozegrała mecz 2 kolejki 1 Ligi Bobra, w którym zmierzyła się z drużyną Bad Boys Ostrówek. Był to nasz pierwszy mecz przeciwko temu teamowi więc wyszliśmy na to spotkanie zmobilizowani i chętni do pokazania się z jak najlepszej strony. Mecz mógł się podobać zebranym przy boisku kibicom , na każdą nasza bramkę odpowiadali przeciwnicy doprowadzając do wyrównania. W pierwszej połowie bramkę zdobył Adrian Pergoł , takżeMichał Zawiszabył bliski gola ale jego strzał z dystansu zatrzymał się na spojeniu bramki. 1 polowa zakończyła się wynikiem 1:1

Po przerwie dwie bramki dołożył Adam Białek (jego pierwsza bramka padła po fantastycznym strzale w samo okienko bramki bezpośrednio z rzutu wolnego). Kolejnego gola dla Husarii strzelił Piotrek Kołodziejczyk a bramkę na wagę zwycięstwa w samej końcówce meczu zdobył nasz nowy zawodnik Radek Stańczak.

Cieszymy się z pierwszej wygranej w tym sezonie i czekamy z niecierpliwością na kolejny mecz.

Dziękujemy obecnym na meczu kibicom za wspaniały doping!!!