DEBIUT W 1 LIDZE UDANY !!!

AKS HUSARIA 3:3 ALL STARS KATI KOMINKI

W niedzielę rozpoczęliśmy swój pierwszy sezon w 1 lidze "Ligi Bobra". Już na samym początku mierzyliśmy się z bardzo dobrą drużyną jaką jest All Stars Kati Kominki. Rywale w poprzednim sezonie zajęli w lidze bardzo wysokie 3 miejsce.Do meczu podchodziliśmy naładowani energią i chęcią gry,każdy z naszych zawodników wyczekiwał Tego meczu bardzo długo,bo każdy chciał zagrać w 1 lidze,a warto przypomnieć,że swoje zmagania w Lidze Bobra zaczynaliśmy od 3 ligi. Mecz zakończył się wynikiem 3-3. W naszej opinii był to sprawiedliwy wynik,bo obie drużyny miały sporo sytuacji podbramkowych.Całe spotkanie toczyło się w bardzo szybkim tempie, nie brakowało wielu koronkowych akcji i twardej męskiej walki.

Bramki dla Husarii zdobywali:
Adrian Pergoł
Michał Zawisza