AKS HUSARIA LUCYNÓW zajmuje 3 miejsce na turnieju w Markach!

Na turniej wybieramy się w 9 osób na czele z naszym kapitanem Piotrkiem Wróblewskim.W naszej grupie znalazły się dwa zespoły, pierwszy mecz zaczęliśmy z drużyną Bankowców,który przegraliśmy 3-2, lecz wynik ten był bardzo niesprawiedliwy to my mieliśmy kontrolę nad meczem i bardzo dużo okazji strzeleckich,ale niestety nie potrafiliśmy zamienić ich na bramki.. i szczęścia przy nas w tym meczu też nie było,bo najpierwpo strzale Adriana Pergoł piłka trafiła w poprzeczkę,a chwilę później po strzale Piotra Wróblewskiego w słupek. W dodatku bramkę na wagę przegranej tracimy w ostatniej minucie meczu i przegrywamy 3-2. Więc nasz następny mecz z rywalami w grupie był o wszystko o pozostanie w turnieju lub odpadnięcie z niego.

Nasze nastawienie na ten mecz było bardzo duże i tak też to pokazała pierwsza połowa,w której to zdominowaliśmy przeciwnika i po 10 minutach gry schodziliśmy z wynikiem 4-1 dla naszej drużyny. Był to chyba najlepszy okres gry naszej drużyny na tym turnieju. W drugiej połowie niestety nasza gra nie wyglądała już tak dobrze i ostatecznie skończyło się na wyniku 4-3 dla Husarii. Ostatecznie wychodzimy z grupy i w półfinale podejmujemy dobrze nam znaną drużynę GS-u Zabrodzie. Niestety nie był to nasz najlepszy mecz Tego dnia i po ciężkiej walce ulegliśmy rywalowi zza miedzy 4-2.

W meczu o 3 miejsce zmierzyliśmy się z naszymi grupowymi rywalami,których w grupie pokonaliśmy 4-3. Mecz był dosyć wyrównany i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0. Wszyscy na drugą połowie wyszliśmy bardzo zmotywowani,bo z każdego turnieju,który graliśmy w Markach wywoziliśmy zawsze jakiś medal. Nie inaczej było tym razem, na 5 minut przed końcem wszyscy zgromadzeniu zobaczyli bramkę turnieju w wykonaniu Adriana Pergoł, nasz zawodnik bez żadnego zastanowienia uderzył z pierwszej piłki z ponad 20 metrów,która wpadła prosto w okienko bramki rywali. Gola,który zapewnił nam 3 miejsce i wynik 2:0 strzelił debiutant w drużynie Husarii Damian Krzyżewski.

Podsumowując niedosyt był w naszych zawodnikach,że mogło być lepiej no,ale cieszymy z kolejnego pucharu i medali dla naszej drużyny.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie!